دلایلی که باعث متفاوت بودن دانشگاه MITمیشود

دلایلی که باعث متفاوت بودن دانشگاه MITمیشود

دلایلی که باعث متفاوت بودن دانشگاه MITمیشود:در این مطلب از موسسه خوارزمی با شما همراه هستیم با ۱۰ دلیل برتری دانشگاه MITدر این مقاله به بررسی دلایل متفاوتی این دانشگاه میپردازیم هر داوطلبی که رویای تحصیل در این دانشگاه را دارد با ما همراه شود.

دلایلی که باعث متفاوت بودن دانشگاه MITمیشود

فرصت‌های پژوهشی
فرصت های پژوهشی در دانشگاه mit برای دانشجویان کارشناسی که با نامurop معروف است.
فرصتهای زیادی برای تحقیق برنامه های پژوهشی در این دانشگاه به وجود اورده است.
این برنامه تجربه‌ای است ارزشمند برای همه؛ حتی دانشجوی سال اول، چرا که امکان تحقیق و پژوهش چه در قالب پروژه‌های تحقیقاتی و چه در شمایل ایده‌ها و علائق فردی را فراهم می‌کند. با شرکت در UROP، در وهله نخست دانشجویان نحوه‌ی صحیح و استاندارد شرکت در فعالیت‌های پژوهشی را می‌آموزند.

فرهنگ خوابگاهی

خوابگاه های دانشگاه mit دارای پیشرفت بسیار بالایی نسبت به سایر دانشگاه ها هستند.بر خلاف دیگر دانشگاه ها که مردم به دانشجویان به مسکن های مختلف برده میشوند، در خوابگاه های این دانشگاه دانشجویان قادر به انتخاب شرایط خوابگاه خود هستند.

دلایلی که باعث متفاوت بودن دانشگاه MITمیشود

زندگی یونان
اگر قبلا نمی دانستید، زندگی یونانی در MIT خیلی قوت دارد و تقریبا ۵۰٪ بسران و ۳۳٪ دختران در انجمن‌های برادری و باشگاه‌های زنان شرکت دارند. بسیاری از رویداد های اجتماعی در MIT از سوی این انجمن ها اجرا میشود.

قبولی بی چون و چرا در دانشگاه mit

دانشگاه MIT واقعا به دنبال این است که همه‌ی دانشجویان در پایان هر ترم نتایج خوبی کسب کنند. بنابراین، برای هر دانشجوی سال اولی، نمرات اولین ترم به صورت C ،B ،A است که نشان دهنده قبولی دانشجو است و در صورتی که دانشجو موفق به کسب نمره قبولی نشده باشد وضعیت هر درس به طور کلی بدون نمره ثبت می‌شود. این روش باعث می‌شود که دانشجویان با اعتماد به نفس بالاتری وارد مرحله بعدی تحصیل شوند.

چالش برانگیز

دانشگاه MIT تقریبا در هر فهرست رتبه‌بندی دانشگاهی که تا به حال تهیه شده جایگاه بالایی داشته است. یکی از چیزهایی مهم در مورد دانشگاه MIT این است که مهم نیست چقدر در یادگیری سریع هستید، فکر می‌کنید چقدر می‌دانید یا چه مقدار آموخته‌اید، مهم این است که همیشه چیز جدیدی وجود دارد که از دست داده‌اید یا هنوز حتی کشف نکرده‌اید.

MIT واقعا دانشجویان را به چالش می‌کشد تا نه تنها به حد کمال به دنبال علائق علمی خود باشند بلکه علائق شخصی خود را نیز دنبال کنند.