معرفی دانشگاه City University London انگلستان

دانشگاه City University London انگلستان

معرفی دانشگاه City University London انگلستان :دانشگاه City از محبوبترین دانشگاه های کشور انگلستان بشمار می آید این دانشگاه یکی ازمحبوبترین دانشگاه ها برای دانشجویان بین الملی است و از حدود ۱۶۰ کشور دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند دانشگاهCity University London محیطی با نشاط را برای ادامه تحصیل فراهم میکند.

دردانشگاه City University London طیف وسیعی از رشته های تحصیلی برای داوطلبان گنجانده شده از جمله از رشته های معروف این دانشگاه عبارت اندازرشته مهندسی، ریاضیات ، انفورماتیک ، هنر ، علوم انسانی ،علوم اجتماعی ،حقوق ،بهداشت و تجارت ارائه می شود.

کارمندان ، اساتید و دانشگاهیان این دانشگاه از بیش از ۵۰ کشور دنیا از جمله انگلستان ،آمریکا ،استرالیا ، هند ، یونان ، آلمان ، برزیل ، چین ، اسپانیا، ایتالیا و صربستان به این دانشگاه آمده اند.
محل اصلی این دانشگاه در مرکز یکی از مهیج ترین شهرهای جهان می باشد.
موفقیت دانشجویان در تحصیل و همچنین موفقیت آن ها در بازار کار بعد از فارغ التحصیلی باعث شده است که این دانشگاه یک انتخاب ایده آل برای دانشجویان باشد و همواره درصد بالایی از فارغ التحصیلان این دانشگاه در مشاغل خوب مشغول به کار می شوند.
این دانشگاه در رشته های مدیریت جزء ۳ دانشگاه برتر انگلستان میباشد.

هیئت علمی ،اساتید و کارکنان دانشگاه City به دو اصل اعتقاد دارند (برتری علمی و تمرکز بر کسب و کار حرفه ای )

معرفی دانشگاه City University London انگلستان

این دو اصل باعث پیشرفت و متمایز بودن دانشگاه city است که جز ۵ درصد دانشگاه های برتر در جهان است و داوطلبان را از همه جای دنیا به خود جذب میکند
از نظر استخدام فارغ التحصیلان جز ۱۰ دانشگاه انگلستان می باشد.
این دانشگاه دارای کتابخانه ای وسیع و گسترده در انگلستان است که دارای رایانه های شخصی برای دسترسی راحت به اینترنت و استفاده از کتاب ها و…. است.