معرفی دانشگاه نیژنی نوو گوراد

معرفی دانشگاه نیژنی نوو گوراد Nizhny Novgorod State Medical Academy

معرفی دانشگاه نیژنی نوو گوراد Nizhny Novgorod State Medical Academy
دانشگاه پزشکی دولتی نیژنی نووگورود در در سال ۱۹۲۰ تأسیس شد.
اکثر شاخه های علوم پزشکی در آن تدریس شده و همچنین آموزش علمی و مدارس بالینی شناخته شده در خارج از روسیه در ان وجود دارد. دانشگاه ترکیبی از فعالیت های تحقیقاتی سطح بالا همراه با عمل بالینی پیشرفته و سطح بالایی از آمادگی و فارغ التحصیلی دانشجویان را با درجه معتبر تضمین می کند.
آموزش در چنین تخصصهای خاص مانند عمومی پزشکی و دندانپزشکی در سطح متوسط و متوسط روسی انجام می شود. این آکادمی با موسسات تحقیقاتی پزشکی، کلینیک ها و مراکز پزشکی همکاری می کند؛ به دانش آموزان کمک می کند تا دانش نظری خود را در عمل اعمال کنند و کشف تفاوت های کار آتی خود را از اولین سال های تحصیل تجربه کنند. دانش آموزان به دلیل دسترسی آزاد برای مطالعه و منابع اطلاعات بین المللی، پایگاه داده ای از انتشارات آکسفورد، از تمامی منابع نظری ضروری برخوردار بوده اند. مهارت های عملی دانش آموزان از طریق مرکز مهارت های عملی مجهز به شبیه ساز ها و مواد آموزشی است که کمک می کند تا اصول اولیه مراقبت های پزشکی و پیش داوری را به دست آورند و همچنین به طور منظم دانش دانش آموزان را مد نظر قرار می دهد. دانش آموزان در خوابگاه دانشجویی راحت واقع در نزدیکی ساختمان های تحصیلی آکادمی قرار می گیرند.

معرفی دانشگاه نیژنی نوو گوراد Nizhny Novgorod State Medical Academy

دانشگاه نیژنی نوو گوراد

آکادمی به طور مداوم کیفیت آموزش و پرورش را کنترل می کند؛ برنامه های آموزشی جدید با تمرکز بر نیازهای سلامت مدرن و چشم انداز توسعه علم هر ساله معرفی می شود. هدف اصلی آکادمی این است که برای تهیه متخصصان فعال در فعالیت های علمی و عملی فردی در بالاترین سطح حرفه ای عمل کند. مطالعه در آکادمی کمک می کند تا شکل گیری شخصیت های مشترک و هماهنگ توسعه یافته با توجه به نگرش دقیق به امکانات تفریحی دانشجویی، ایجاد تعداد زیادی از باشگاه های دانشجویی و جوامع علمی داشته باشد. دانش آموزان آکادمی هر ساله در مسابقات حرفه ای و برنامه های دوره های آموزشی شرکت می کنند و کمک های مالی شرکت های پیشرو در زمینه داروسازی را برای فعالیت های علمی و تحقیقاتی دریافت می کنند. آکادمی پزشکی دولتی نیژنی نووگورود دانشجویان فرصت های بزرگی برای مطالعات تحصیلات تکمیلی فراهم می کند و متخصصین عالی رتبه را برای Ph.D. و دکترا آماده می نماید.

هزینه های تحصیل در دانشگاه نیژنی نوو گوراد :

جهت دریافت هزینه تحصیل (شهریه،هزینه جانبی، هزینه تحصیل در رشته مورد نظر) با کارشناسان ما تماس بگیرید
۰۲۱-۲۲۲۲۰۳۳۵

هزینه ها زندگی

۱) هزینه اقامت:
هزینه اقامت یک ساله در خوابگاه دانشجویی۵۰۰ دلار می باشد.
میانگین هزینه اجاره مسکن در ماه :
واحد یک خوابه ۱۵تا ۲۵ هزار روبل و واحد سه خوابه ۳۰ تا ۴۵ هزار روبل می باشد.
۲) هزینه سه وعده غذا: در رستوران سطح متوسط برای دو نفر بین ۱۲۰۰ تا ۲۰۰۰ روبل
۳) خرید از سوپر مارکت (شامل خواربار، لبنیات، میوه، سبزیجات و …): از ۱۹۷۰ تا ۳۲۰۰روبل
۴) باشگاه ورزشی: ماهیانه بین ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ روبل
۵) لباس (شلوار، پیراهن، کفش): از ۹۳۰۰ تا ۲۷۵۰۰روبل
۶) هزینه برق، وسیله ی گرمایشی، آب: ۵۰۰۰ تا ۷۵۰۰ روبل
۷) پرداخت تعرفه یک دقیقه مکالمه داخلی: ۱ تا ۱٫۵ روبل
۸) اینترنت : ۶۰ مگا پیکسل داده نامحدود / ADSL: 300 تا ۵۰۰ روبل
۹) هزینه حمل و نقل:
۱-۹) بلیط یک طرفه (حمل و نقل داخلی): از ۲۰ تا ۲۸ روبل
۲-۹) بلیط تردد ماهانه: ۹۰۰ تا ۱۵۰۰ روبل
۳-۹) تاکسی (۱ کیلومتر): ۱۰ تا ۲۰ روبل
۴-۹) تاکسی از مبدا (تعرفه معمولی): ۴۰ تا ۱۰۰ روبل
۵-۹) بنزین: لیتری ۳۶ تا ۴۰ روبل
۱۰) بلیط سینما: ۲۵۰ تا ۳۵۰ روبل

درباره شهر نیژنی نوو گوراد:

نیژنی نووگوراد در قسمت اروپایی روسیه در اثر زلزله رود ولگا و اوک واقع شده است. این شهر اغلب به عنوان سومین سرمایه روسیه نامیده می شود. نیژنی نووگورود در میان پنج شهر روسی به دلیل جمعیت و پتانسیل صنعتی آن قرار دارد. این شهر پایتخت فدرال ولگا است. بیش از ۶۰۰ آثار تاریخی، معماری و فرهنگی منحصر به فرد در شهر وجود دارد و این فهرست در ۱۰۰ شهر در سراسر جهان است که با ارزش ترین تاریخ و فرهنگ است. زیرساخت های توسعه یافته و فرصت های عالی برای مطالعه، این همه باعث می شود شهر به ویژه برای دانشجویان جذاب از جمله کسانی که از کشورهای دیگر می آیند.

آدرس وب سایت دانشگاه: www.nizhgma.ru

 

 

بهترین شهرهای دنیا برای ادامه تحصیل