معرفی دانشگاه ملی علوم پزشکی پیروگوف Pirogov Russian National Research Medical Universityدر کشور روسیه

Pirogov Russian National Research Medical University

معرفی دانشگاه ملی علوم پزشکی پیروگوف Pirogov Russian National Research Medical Universityدر کشور روسیه : پژوهشگاه ملی پزشکی روسیه در حال حاضر از قدیمی ترین و برجسته دانشگاه ها در روسیه است و به خوبی در سراسر جهان شناخته شده است. در سال ۲۰۱۶ دانشگاه ۱۱۰ سالگی خود را جشن گرفت.این دانشگاه برنامه های زیر را برای مطالعه ارائه می دهد: پزشکی عمومی، اطفال، بیوشیمی پزشکی، بیوفیزیک پزشکی، سایبرنتیک پزشکی، روانشناسی بالینی، کار اجتماعی، دندانپزشکی و داروسازی.
پس از دستیابی به آموزش ابتدایی، می توانید تحصیلات خود را با تحصیلات بالینی و تحصیلات تکمیلی ادامه دهید.
بیش از ۲۰۰۰ سخنران که در ۱۱۵ بخش کار می کنند، سخنرانی ها، سمینارها و جلسات آزمایشگاهی عملی در علوم را در بیش از ۲۵۰ دوره ارائه می کنند. شبکه ای از بزرگترین بیمارستان های دولتی مسکو را تاسیس کرده است.

هزینه های تحصیل و زندگی در دانشگاه ملی علوم پزشکی پیروگوف:

جهت دریافت هزینه تحصیل (شهریه،هزینه جانبی، هزینه تحصیل در رشته مورد نظر) با کارشناسان ما تماس بگیرید
۰۲۱-۲۲۲۲۰۳۳۵

هزینه ها:

۱) هزینه اقامت:
میانگین هزینه اجاره مسکن:
در ماه واحد یک خوابه ۴۵ تا ۷۵ هزار روبل و برای واحد سه خوابه۸۰ تا ۲۰۰ هزار روبل می باشد.
۲) هزینه سه وعده غذا: در رستوران سطح متوسط برای دو نفر بین ۱۸۰۰ تا ۳۵۰۰ روبل
۳) خرید از سوپر مارکت (شامل خواربار، لبنیات، میوه، سبزیجات و …): ۲۲۵۰ تا ۴۱۲۰ روبل
۴) باشگاه ورزشی: ماهیانه بین ۱۷۰۰ تا ۵۰۰۰ روبل
۵) لباس (شلوار، پیراهن، کفش): از ۱۵۰۰۰ تا ۳۳۰۰۰ روبل
۶) هزینه برق، وسیله ی گرمایشی، آب: ۵۰۰۰ تا ۱۱۰۰۰ روبل
۷) پرداخت تعرفه یک دقیقه مکالمه داخلی: ۱٫۹۶ روبل
۸) اینترنت : ۶۰ مگا پیکسل داده نامحدود / ADSL: 451.31 روبل
۹) هزینه حمل و نقل:
۱-۹) بلیط یک طرفه (حمل و نقل داخلی): ۴۳ تا ۵۵ روبل
۲-۹) بلیط تردد ماهانه: ۱۷۰۰ تا ۲۰۵۵ روبل
۳-۹) تاکسی (۱ کیلومتر): ۹ تا ۲۰ روبل
۴-۹) تاکسی از مبدا (تعرفه معمولی): ۹۹ تا ۲۰۰ روبل
۵-۹) بنزین: لیتری ۳۸ تا ۴۲ روبل
۱۰) بلیط سینما: ۳۵۰ تا ۵۰۰ روبل

درباره شهر مسکو:

پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر کشور روسیه است. این شهر با جمعیتی بیش از ۱۳ میلیون نفر، بزرگترین شهر در قاره اروپا و یازدهمین شهر پرجمعیت در جهان است. مسکو از مهمترین مراکز سیاسی، اقتصادی، مذهبی، تاریخی، مالی، آموزشی و ترابری فدراسیون روسیه و اروپا به‌شمار می‌آید. این شهر در کنار رودخانه مسکو و در ناحیه مرکزی فدرالی در روسیه اروپایی واقع شده‌است. متروی مسکو که یکی از قدیمی‌ترین خطوط متروی شهری در جهان به حساب می‌آید دارای ساختار ریلی عجیب و هوشمندانه است. معماری متروهای مسکو بر روی تاریخ و فرهنگ این کشور تمرکز دارد و با توجه به نزدیک شدن به جام جهانی ۲۰۱۸ متروی مسکو شاهد سرمایه‌گزاری‌های بیشتری بوده است.

معرفی دانشگاه ملی علوم پزشکی پیروگوف

اماکن دیدنی و تاریخی مسکو:

میدان سرخ بعنوان میدان اصلی و مرکزی مسکو شناخته شده است چرا که تمامی خیابان های اصلی مسکو که به بزرگراههای اصلی روسیه می رسند به این میدان متصل هستند. میدان سرخ وقایع مهمی را در تاریخ روسیه در خود جای داده است و علاوه بر اینکه در مرکز مسکو قرار دارد قلب کشور روسیه نیز بشمار می رود.
کرملین ( به معنی دژها یا قلعه های روسیه ) نیز همانند میدان سرخ در قلب مسکو قرار دارد ، کرملین شامل پنج کاخ و چهار کلیسای جامع می شود که دور تا دور آنها توسط دیوار و برج های کرملین محاصره شده است. بزرگترین کاخ این مجموعه کاخ بزرگ کرملین است که دارای ۷۰۰ اتاق می باشد و مربوط به قرن ۱۹ میلادی است. کرملین در روزهای پنجشنبه باز نیست و عکاسی داخل کاخ های آن ممنوع می باشد.

کلیسای جامع سنت باستل، حتی اگر تا به حال به مسکو سفر نکرده باشید حتما بارها تصاویر این گنبدهای رنگی زیبا در میدان سرخ را دیده اید. این کلیسای جامع در قرن ۱۶ به منظور بزرگداشت پیروزی روسیه در برابر لهستانی ها ساخته شده است. سنت باسیل شاهکار هنر ارتودوکس بحساب می آید و سمبل شهر مسکو شناخته شده است.
موزه ترتیاکوف در مسکو موزه تاریخ هنر روسیه می باشد که توسط پاول میخایلوویچ ترتیاکوف که یک بازرگان روس بوده است این کلکسیون طی سالهای متوالی جمع آوری شده است.این گالری در خانه ای که خانواده ترتیاکوف در سال ۱۸۵۱ خریداری کرده بودند قرار دارد و…

آدرس وب سایت دانشگاه: www.rsmu.ru