• alarm ۲۱ آذر ۱۳۹۶ person سالار کریمی

منابع اصلی آزمون های زبان دکتری، MSRT، MHLE،UTEPT،EPT و TOLIMO منابع اصلی آزمون های زبان دکتری، MSRT، MHLE،UTEPT،EPT و TOLIMO :با توجه  به دغدغه داوطلبین در انتخاب منابع مفید برای آمادگی در آزمون های زبان دکتری در این مطلب نگاهی به منابع منتشر شده آزمون های زبان  دکتری MSRT، MHLE،UTEPT،EPT و TOLIMO میپردازیم. شما میتوانید منابع… ادامه مطلب »

  • alarm ۲۰ آذر ۱۳۹۶ person سالار کریمی

شرایط شرکت در آزمون زبان MSRT معرفی و شرایط شرکت در آزمون زبان MSRT:آزمون زبان MSRT که با نام MCHE نیز شناخته می‌شود یک آزمون زبان انگلیسی است که توسط وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران برگزار می‌شود و در تعداد محدودی از شهرهای ایران به صورت ماهیانه برگزار می‌گردد. از این آزمون که از… ادامه مطلب »

  • alarm ۱۹ آذر ۱۳۹۶ person سالار کریمی

شرایط شرکت دانشجویان: شرایط شرکت در آزمون المپیاد علمی دانشجویی: الف) دانشجویانی که حداقل ۷۰ واحد درسی گذرانده باشند، می توانند متقاضی شرکت در المپیاد رشته های یاد شده باشـند. متقاضـیان باید فـرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی را همانند سایر داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشـد ناپیوسـته سـال ۱۳۹۷ تکمیـل کنند.… ادامه مطلب »

  • alarm ۱۷ آذر ۱۳۹۶ person مدیر سایت خوارزمی

برای نوشتن یک مقاله استاندارد جهت انتشار در مجلات معتبر ISI چه باید کرد؟ آیا می دانید نگارش مقاله isi چه چارچوبی دارد؟ موسسه خوارزمی اصول نگارش مقاله isi را برای شما دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری بیان می کند. برای موفقیت در پذیرش مقاله باید به نکات زیر توجه نمود : ۱- داشتن عنوان… ادامه مطلب »

  • alarm ۱۵ آذر ۱۳۹۶ person مدیر سایت خوارزمی

آیا با شیوه رفرنس دهی مقالات آشنایی دارید؟ آیا می دانید روش مرجع نویسی به روش APA چیست؟ موسسه خوارزمی برای شما دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری ، مرجع نویسی به روش APA را آموزش می دهد. هزاران روش برای استناد به منابع مختلف علمی وجود دارد. مجلات علمی بسیاری در دنیا وجود دارند که… ادامه مطلب »

  • alarm ۱۲ آذر ۱۳۹۶ person سالار کریمی

اگر می‌خواهید استنادات مقاله‌های خود را بالا ببرید به نکات کلیدی زیر توجه کنید: چهار گام اساسی برای افزایش کیفیت مقالات : گام اول، عنوان (Title) : دریافت استناد بیشتر می‌تواند شامل معروف شدن برای یک کار عالی باشد یا یک کار بدنام!نوشتن یک مقاله قوی و متقاعد کننده و انتخاب یک عنوان موثر اولین… ادامه مطلب »

  • alarm ۰۳ آذر ۱۳۹۶ person سالار کریمی

جایزه نوبل چیست و به چه کسانی تعلق میگیرد جایزه نوبل معتبرترین جایزه ای است که در حوزه های علمی به یک دانشمند تعلق می‌گیرد.جایزه نوبل در سال ۱۸۹۵، به وصیت کارخانه‌دار و شیمیدان سوئدی، آلفرد نوبل که بیشتر او را به دلیل ابداع دینامیت می‌شناسند، پایه‌گذاری شد. در سال ۱۹۰۱ میلادی، نخستین جوایز این بنیاد اهدا شد. طبق وصیت وی، پنج… ادامه مطلب »

  • alarm ۲۲ آبان ۱۳۹۶ person سالار کریمی

روش‌هایی برای تقویت ذهن و مهارت تفکر روش‌هایی برای تقویت ذهن و مهارت تفکر :شاید بسیاری از شما در مواجهه با افراد موفق، در کنار اراده‌ی قوی هوش بالا را نیز در موفقیتشان دخیل دانسته‌اید. آیا هوش بالا مادرزادی است یا می‌توان آن را تقویت کرد؟ برای باهوش‌تر شدن چه کاری می‌توانیم بکنیم؟ این سؤالی… ادامه مطلب »

  • alarm ۱۲ آبان ۱۳۹۶ person مدیر سایت خوارزمی

آیا می دانید یک مقاله علمی دارای چه ویژگی هایی است؟ آیا تابحال اصول نگارش یک مقاله علمی را مورد بررسی قرار داده اید؟ موسسه خوارزمی به شما داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۹۶ و کنکور دکتری ۹۶ اصول نگارش مقاله علمی را آموزش می دهد. تحقیق و پژوهش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و… ادامه مطلب »

  • alarm ۱۱ آبان ۱۳۹۶ person سالار کریمی

روی افکارتان تمرکز کنید تقویت مثبت اندیشی در افراد: برای اینکه مثبت‌اندیش باشید، باید یاد بگیرید که چطور به درستی افکارتان را تحلیل کنید. تمرکز بر جریان سیال ذهن کارسختی است، مخصوصاً اگر خیلی اهل استنطاق کردن نباشید. وقتی با موقعیتی چالش‌انگیز روبه‌رو می‌شوید، سعی کنید بفهمید که چطور درمورد آن اتفاق فکر می‌کنید. آیا… ادامه مطلب »

  • alarm ۰۷ آبان ۱۳۹۶ person سالار کریمی

فرآیند سیستم آموزش مجازی آنلاین با شیوه جدید  فرآیند سیستم آموزش مجازی آنلاین با شیوه جدید آموزش مجازی، virtual learning و یا آموزش الکترونیکی e-learning بر بستر اینترنت از راه دور امکان‌پذیر است و نیازی به حضور فیزیکی دانش آموختگان برای یادگیری نیست. به نوعی می‌توان گفت در این آموزش مرز یا محدود جغرافیایی معنی خود… ادامه مطلب »