• alarm ۳۱ تیر ۱۳۹۶ person کارشناس تولید محتوا

چگونه می‌توانم حس خودباوری و اعتمادبنفس را در خود ارتقاء دهم؟ موسسه خوارزمی مسئله اعتمادبنفس را شرح می‌دهد. شرح مسئله اعتمادبنفس : آیا زمان هایی برای شما رخ می‌دهد که اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهید؟ ممکن است زمان‌هایی در زندگی خود احساس تنهایی نمائید در حالی که افراد زیادی در اطراف شما هستند. براساس یافته‌های… ادامه مطلب »

  • alarm ۳۰ تیر ۱۳۹۶ person کارشناس تولید محتوا

منظور از فرمول طلایی زندگی موفق چیست؟ موسسه خوارزمی مسئله فرمول طلایی را شرح می‌دهد. شرح مسئله فرمول طلایی: ممکن است فرایندهای مختلفی برای کسب موفقیت وجود داشته باشند. همچنین، پارامترهای مختلفی در دستیابی به هدف وجود دارند. و با برقراری رابطه مناسب بین پارامترهای موجود می‌توان فرمول نهایی برای دستیابی به موفقیت را ساخت. در این… ادامه مطلب »

  • alarm ۲۹ تیر ۱۳۹۶ person کارشناس تولید محتوا

نظریه توده یخ‌های شناور چیست؟ موسسه خوارزمی مسئله یخ‌های شناور را شرح می‌دهد. شرح مسئله یخ‌های شناور: در این نوشته قصد داریم یک نظریه کسب موفقیت با نام نظریه یخ شناور را به شما معرفی نمائیم. و این فرصت برای شما فراهم خواهدشد که با اهمیت این نظریه و ساختار آن آشنا شوید. توده‌های یخ شناور، تکه‌های… ادامه مطلب »

  • alarm ۲۸ تیر ۱۳۹۶ person کارشناس تولید محتوا

چگونه می‌توان همزمان از محتوای منابع آموزشی استفاده نمود؟ موسسه خوارزمی مسئله منابع آموزشی را شرح می‌دهد. شرح مسئله منابع آموزشی : به‌منظور کسب نمرات و امتیازات مطلوب در آزمون‌های ارزشیابی می‌بایست منابع معتبر مورداستفاده قرار گیرند. اما چگونه می‌توان همزمان از محتوای چند منبع استفاده نمود؟ در این یادداشت، تلاش شده است که شما را به… ادامه مطلب »

  • alarm ۲۷ تیر ۱۳۹۶ person کارشناس تولید محتوا

یادگیری زبان با رعایت چه نکاتی اتفاق می‌افتد؟ موسسه خوارزمی مسئله یادگیری زبان را شرح می‌دهد. شرح مسئله یادگیری زبان : برای یادگیری زبان انگلیسی، لازم است که از روشی استاندارد پیروی شود. خانه و یا مدرسه، هر دو می‌توانند کلاس درس آموزش زبان باشند. اما انتخاب بهترین گزینه و استراتژی به‌منظور دستیابی به هدف به توانایی… ادامه مطلب »

  • alarm ۲۶ تیر ۱۳۹۶ person کارشناس تولید محتوا

حس کنجکاوی و مزایای کنجکاوبودن کدامند؟ موسسه خوارزمی مسئله حس کنجکاوی را شرح می‌دهد. شرح مسئله حس کنجکاوی: من فکر می‌کنم یکی از مزایای کنجکاو بودن، مطرح‌شدن ایده‌های جدید در ذهن می‌باشد. این حس به شما در انجام وظایف چالش‌برانگیز کمک خواهد نمود. در ادامه، دلایلی مبنی بر نمایش اهمیت حس های کنجکاوی مطرح خواهندشد. از طریق… ادامه مطلب »